یکشنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه / گلوتامین / گلوتامین ۱۰۰ % جدید ای پی آی
فروش مکمل گلوتامین 100 % جدید ای پی آی در تبریز
مکمل گلوتامین 100 % جدید ای پی آی

گلوتامین ۱۰۰ % جدید ای پی آی

گلوتامین ۱۰۰% جدید ای پی آی

 

گلوتامین جدید ای پی آی آمریکا محصولی ۱۰۰% خالص و باکیفیت است که کلیه احتیاجات ورزشکاران را در راستای ریکاوری سریع‌تر و عضله سازی بیشتر برطرف می‌کند. پودر گلوتامین API از بهترین منابع گلوتامین تهیه‌شده و دارای بالاترین استانداردهای جهانی است.

ویژگی‌های ال گلوتامین شکت ای پی آی امریکا:

۱۰۰% خالص و باکیفیت

جلوگیری از کاتابولیسم عضلانی

هر بسته دارای ۶۰ وعده است.

زود جذب

نکته مهم این است که گلوتامین یک آمینواسید بسیار حیاتی برای بدن انسان است. منابع گلوتامین با فعالیت‌های روزمره، استرس، ورزش و رژیم‌های غذایی در بدن کاهش می‌یابد و عدم مصرف مکمل گلوتامین باعث تخریب عضلات و بافت‌های ماهیچه‌ای می‌شود؛ بنابراین مهم‌ترین اثر ال گلوتامین API آمریکا جلوگیری از کاتابولیسم عضلانی است.

از گلوتامین به‌عنوان غذای مغز یاد می‌شود و این ماده باعث افزایش تمرکز و تقویت حافظه می‌شود. همچنین گلوتامین باعث از بین بردن آمونیاک در مغز از طریق از بین بردن نیتروژن اضافی می‌شود.

طریق مصرف گلوتامین آ پی آی:

۱ پیمانه از این محصول را ۵۰ سی‌سی آب و یا آب‌میوه مخلوط و میل نمایید. بهترین زمان مصرف گلوتامین قبل از تمرین ۱ وعده و بعد از تمرین ۱ وعده است.

شرکت تولیدکننده: API آمریکا

وزن محصول: ۰٫۳ کیلوگرم

مورداستفاده برای: ریکاوری عضلات – عضله سازی

از طریق فرم زیر می‌توانید گلوتامین ۱۰۰ % جدید ای پی آی را سفارش داده و از آخرین قیمت آن مطلع شوید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

[raw]
لطفا صبر کنید
[/raw]

 

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *