یکشنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه / Olimp / کراتین سوپر میکرونایزد
مکمل کراتین سوپر میکرونایزد

کراتین سوپر میکرونایزد

 

کراتین سوپر میکرونایزد

 

کراتین سوپر میکرونایزد الیمپ از نوع Micronized 100% خالص‌سازی شده است به صورتی که در هر ۱۰۰ گرم خود ۱۰۰ گرم کراتین مونوهیدرات دارد. الیمپ یکی از معتبرترین کمپانی‌های تهیه مکمل‌های بدن‌سازی از کشور لهستان در جهان است که سبد خرید آن برای تمام نیازها کامل است. این کراتین در مدل مونوهیدرات ارائه‌شده است و با مدل پودری در ترکیبات هیچ‌گونه تفاوتی ندارد. این کراتین بی‌شک یک از بهترین و باکیفیت‌ترین کراتین موجود در بازار ایران است که دربسته بندی فوق‌العاده شکیل ارائه‌شده و فرم کپسولی دارد.

 

کراتین ماده‌ای است که در بدن انسان در طی سوخت‌وساز پروتئین تولید می‌شود. این ماده در غذاها و مکمل‌های به همین نام وجود دارد.

 

کراتین منو هیدرات جهت افزایش ذخایر کراتین و کراتین فسفات (CP) بدن مصرف می‌شود.CP در بدن انسان از ترکیب کراتین و فسفات تولیدشده و همراه با آدرنالین تری فسفات (ATP) در بافت عضله ذخیره می‌شود. درواقع CP در دسترس ترین و سریع‌ترین منبع سوختی جایگزین ATP است. ولی نقطه‌ضعف آن توانایی کم بدن در ذخیره این ماده است. کراتین در بدن از سوختن پروتئین‌ها و اسیدهای آمینه‌ی آرژنین، گلیسین و متیونین به دست می‌آید. این ماده به‌طور طبیعی در گوشت قرمز و ماهی یافت می‌شود. هر یک کیلوگرم گوشت قرمز حدود ۵ گرم کراتین دارد.

از عمده اثرات کراتین می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

۱- افزایش قدرت عضله

۲- در فواصل بین تمرینات سنگین ورزشی بازسازی ذخایر انرژی را سرعت می‌بخشد.

۳- بدون افزایش چربی بدن، در افزایش توده عضلات بدن نقش قابل‌توجهی دارد.

۴- آستانه بی‌هوازی را در بدن افزایش می‌دهد.

۵- در تمرینات ورزشی سرعتی و شدید، ضمن کاهش تولید اسیدلاکتیک، مانع از خستگی شده و مدت تمرین شدید را طولانی‌تر می‌کند.

پس به‌طورکلی می‌توان هنگام نیاز به افزایش وزن و توده عضلات، افزایش قدرت و سرعت در حرکات انفجاری و کمک به تولید ATP در بدن از این ماده استفاده نمود.

 

مقدار مصرف:

 

اصولاً جهت نتیجه‌گیری کامل و صحیح لازم است مصرف کراتین را به دو مرحله‌ی بارگیری و نگهدارندِ تقسیم کرد. مدت مرحله بارگیری ۵ روز است و مرحله نگهدارندِ از روز ششم آغاز می‌شود. مقدار مصرف این ماده را در هر دو مرحله و برای زنان و مردان می‌توان از جداول ذیل استخراج نمود:

اگر در مرحله نگهدارندِ وقفه‌ای ۵ روزه یا بیشتر ایجاد شود، باید مراحل بارگیری و نگهداری را مجدداً از اول شروع کنید برای کسب نتیجه ایدئال بهتر است.

در زمان بارگیری یا همان ۵ روز اول روزانه ۲۰ گرم کراتین در چهار وعده صبح، قبل از ناهار، ۳۰ دقیقه قبل از تمرین، بلافاصله بعد از تمرین، در زمان نگه‌داری فقط مصرف روزانه کراتین را به ۱۰ گرم در دو وعده قبل از تمرین و بعد از تمرین تقسیم می‌کنید.

شرکت تولیدکننده: olimp آمریکا

وزن محصول: ۰٫۵۵ کیلوگرم

 

از طریق فرم زیر می‌توانید مکمل کراتین سوپر میکرونایزد را سفارش داده و از آخرین قیمت آن مطلع شوید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

[raw]
لطفا صبر کنید
[/raw]

 

درباره ی admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *