جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / ماسل مدز / ماسل مدز

ماسل مدز

 

ماسل مدز / MuscleMeds

ماسل مدز MuscleMeds مکمل‌های ماسل مدز آمریکا شرکت ماسل مدز آمریکا در سال ۲۰۰۸ توسط Gerard Dente در نیوجرسی بنانهاده شد. وی یکی از مشهورترین قهرمانان بدن‌سازی در سطح ملی و تدوین‌کننده‌ی برترِ فرمول‌های مکمل‌های غذایی صنعتی بود.

دانشمندان MuscleMeds با بهره‌گیری از پژوهش‌های پیشگام و نوآوری‌های واقعی محصولات جدید و اختصاصی را برای بهبود عملکرد ورزشکاران به بازار جهانی ارائه دادند. شرکت ماسل مدز به خاطر نوآوری‌ها و فرمولاسیون جدیدش از بقیه شرکت‌ها متمایز است. برند معتبر ماسل مدز برخی از شگفت‌انگیزترین محصولات را در صنعتِ تولید مکمل‌های بدن‌سازی و غذایی برای اولین بار ارائه داده است.

ماسل مدز (MuscleMeds) بدن‌سازان، وزنه‌برداران و ورزشکاران حرفه‌ای و سخت‌کوش را هدف قرار داده که در آرزوی رسیدن به سکوهای بالا و قهرمانی هستند. این ورزشکاران کسانی هستند که متکی بر دانش و آخرین پژوهش‌ها در حوزه‌ی مواد غذایی هستند تا با مصرف این مکمل‌های ورزشی سطح تمریناتشان را بالابرده و روند عضله سازی خود را سرعت بخشند.

از محصولات محبوب کمپانی ماسل مدز آمریکا می‌توان به پروتئین گوشت گاو ایزوله کارنیوار (Carnivor Beef Protein)، کربو پروتئین کارنیوار مس (Carnivor Mass Beef Protein)، چربی سوز متیل برن (MethylBURN Extreme) و پروهورمون آریماتست (Methyl Arimatest) اشاره کرد.

 

محصولات شرکت ماسل مدز

 

 

وی ایزوله کارنیوار ماسل مدز 

 

 

کراتین میکرونایز ماسل مدز

 

پروهورمون آریماتست

 

آمینو کارنیور ماسل مدز 

 

 

 گینر کارنیوار مس ماسل مدز

 

متیل برن ماسل مدز 

 

 

 کارنیوار مس ماسل مدز

 

اگر قصد آشنایی بیشتر با این مکمل رادارید می‌توانید از طریق فرم زیر با مربیان ما در ارتباط بوده و از آنها درباره نحوه مصرف، تشخیص اصل بودن مکمل و همچنین قیمت آن راهنمایی بگیرید.

[raw]
لطفا صبر کنید
[/raw]

همچنین ببینید

ماسل فارم

ماسل فارم / MusclePharm  ماسل فارم / MusclePharm مکمل‌های ماسل فارم مکمل‌های ماسل فارم سری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *