جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / ماسل فارم / MusclePharm

ماسل فارم / MusclePharm

 

ماسل فارم / MusclePharm

 ماسل فارم / MusclePharm مکمل‌های ماسل فارم مکمل‌های ماسل فارم سری آرنولدی شرکت مکمل‌های غذایی و بدن‌سازی ماسل فارم آمریکا در سال ۲۰۱۰ میلادی در شهر دنور واقع در ایالت کلرادو تأسیس شد. بازار فروش محصولات این کمپانی به‌سرعت توسعه یافت و هم‌اکنون محصولات MusclePharm در بیش از ۱۲۰ کشور جهان به فروش می‌رسد و در اختیار بیش از ۴۵۰۰۰ خرده‌فروش از نقاط مختلف جهان می‌باشند.

این شرکت برای تولید محصولات خود از بهترین مواد خام استفاده می‌کند و هرگز از مواد ممنوعه و موادی که توسط یکی از ترجمان‌های پزشکی و علمی رد شده باشند استفاده نمی‌کند. استفاده از فنّاوری و جدیدترین روش‌های تولید مکمل‌های غذایی ورزشی از ویژگی‌های برجسته کمپانی MP است. همه محصولات این شرکت در آزمایشگاه‌های FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) تائید شده‌اند. همچنین محصولات این شرکت دارای تأییدیه GMP می‌باشند. گروه تحقیقاتی شرکت ماسل فارم از برجسته‌ترین پزشکان و دانشمندان درزمینهٔ بهداشت، ورزش و علوم تغذیه تشکیل‌شده است.

از محصولات پرطرفدار شرکت MusclePharm می‌توان به پروتئین کامبت (Combat Protein)، پمپ عضله اسالت (Assault MP)، چربی سوز شرد ماتریکس (Shred Matrix)، گلوتامین پودری ماسل فارم، آرنولد آیرون وی (Arnold Iron Whey)، آرنولد آیرون مس (Arnold Iron Mass) و آرنولد آیرون پمپ (Arnold Iron Pump) اشاره کرد.

 

محصولات شرکت ماسل فارم

 

 

 کراتین ماسل فارم

 

 

چربی سوز شرد ماسل فارم 

 

 

پمپ اسالت ماسل فارم 

 

 

پروهورمون بتل فیول 

 

 

پروتئین کمبت ماسل فارم

 

 گلوتامین ماسل فارم

 

 

 پروتئین آرنولد ماسل فارم

 

شرد ماتریکس ماسل فارم جدید 

 

وی ۱۰۰% کامبت ماسل فارم 

 

 

 سی ال آ کور ماسل فارم

 

 

 اکسی اسپورت بلک ماسل فارم

 

اگر قصد آشنایی بیشتر با این مکمل رادارید می‌توانید از طریق فرم زیر با مربیان ما در ارتباط بوده و از آنها درباره نحوه مصرف، تشخیص اصل بودن مکمل و همچنین قیمت آن راهنمایی بگیرید.

[raw]
لطفا صبر کنید
[/raw]