جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
خانه / رونی کلمن / رونی کلمن

رونی کلمن

 

رونی کلمن / Ronnie Coleman

 مکمل‌های رونی کلمن برند رونی کلمن Ronnie Coleman رونی کولمن قهرمان هشت دوره مسابقات مستر المپیا، گرداننده و مالک شرکت Ronnie Coleman Signature Series است. برند جهانی رونی کلمن به‌طور مستقل در سال ۲۰۱۲ تأسیس گردید و با توجه به کیفیت و تنوع محصولاتش توانست به‌سرعت جایگاه خود را در بین ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی در نقاط مختلف جهان به دست بیاورد و همواره در صدر پرفروش‌ترین نمانام‌های مکمل‌های بدن‌سازی در بازار جهانی باشد.

 

گروه رونی کلمن متشکل از کهنه سربازان رشته بدن‌سازی است که با دارا بودن تجربیات باارزش درزمینهٔ مکمل‌های ورزشی امکان آماده‌سازی و تولید بهترین مکمل‌های بدن‌سازی را با بالاترین کیفیت برای شما فراهم آورده است.

قهرمان جاودانه بدن‌سازی جهان، رونی کلمن ضمن احساس تعهد بالا به‌تمامی طرفداران و هواداران خود همواره سعی دارد تا این احساس تعهد را در قالب تولید محصولاتی با بالاترین اثربخشی و استفاده از ترکیبات ثابت‌شده و بی‌خطر به مشتریان و خریداران این برند محبوب ثابت کند.

از محبوب‌ترین تولیدات برند Ronnie Coleman می‌توان به پروتئین وی King Whey، پروتئین وی پرو آنتینیوم Pro Antium Protein، کربو پروتئین King Mass، آمینو تن پودری Amino-Tone و پمپاژ خون قدرتمند Yeah Buddy اشاره کرد.

 

محصولات شرکت  رونی کلمن

 

 

 پروتئین آنتیوم رونی کلمن

 

 

 کینگ وی رونی کلمن

 

 

پمپ یاه بادی رونی کلمن 

 

 

 کراتین XS رونی کلمن

 

 

گلوتامین XS رونی کلمن

 

 

 مولتی ویتامین جدید رونی کلمن

 

 بی سی ای ای XS رونی کلمن

 

آمینو تن رونی کلمن

 

کینگ مس رونی کلمن

 

 پمپ استک ان او رونی کلمن

 

اگر قصد آشنایی بیشتر با این مکمل رادارید می‌توانید از طریق فرم زیر با مربیان ما در ارتباط بوده و از آنها درباره نحوه مصرف، تشخیص اصل بودن مکمل و همچنین قیمت آن راهنمایی بگیرید.

[raw]
لطفا صبر کنید
[/raw]

همچنین ببینید

ماسل مدز

  ماسل مدز / MuscleMeds ماسل مدز MuscleMeds مکمل‌های ماسل مدز آمریکا شرکت ماسل مدز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *