یکشنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
خانه / Olimp / ال کارنیتین ۳۰۰۰ الیمپ
مکمل ال کارنیتین 3000 الیمپ

ال کارنیتین ۳۰۰۰ الیمپ

 

ال کارنیتین ۳۰۰۰ الیمپ

 

کار آیی:

 – بیشترین مقدار ال- کارنتین در قالب آمپول خوراکی

 – کاهش‌دهنده وزن و بافت‌ها چربی

 – تأمین‌کننده ال-کارنتین برای گیاهخواران

 – با مقدار دوز اضافی ویتامین ب ۶

 – افزایش‌دهنده مقاومت سیستم دفاعی بدن

 

طرز مصرف:

نصف آمپول خوراکی (۱۲٫۵ میلی‌لیتر) را دو بار در روز تقریباً ۳۰ دقیقه قبل از غذا یا تمرین بدنی مصرف بنوشید. پس از باز کردن، آمپول را در یخچال قرار داده و طی ۲۴ ساعت مصرف کنید. قبل از مصرف تکان دهید. از مقدار دوز روزانه تجاوز نکنید. مکمل غذایی نباید جانشین رژیم غذایی متنوع و متعادل شود. غذای متعادل و روش زندگی سالم توصیه می¬¬گردد. از دسترس بچه‌ها دور نگهدارید.

 

 

ال – کارنتین ۳۰۰۰ اکستریم شات چگونه عمل می کند؟

ال – کارنتین عنصر اصلی آخرین مرحله تجزیه چربی است. این ماده اسیدهای چرب آزاد را به محل اکسیداسیون نهایی می¬برد (میتوکندری) و در آنجا انرژی ذخیره‌شده رها می‌شود که اصولاً ظرفیت تمرینی بدن را بهبود می‌دهد. رهاسازی مؤثر اسید چرب آزاد تضمین می‌کند که دوباره به شکل‌تری گلیسیرید ذخیره نشود و درنتیجه حجم بافت چربی بالا نرود. افزودن ویتامین ب ۶ که جزء بسیاری از آنزیم‌های موجود در فرآیند سوخت‌وساز است و در تبادلات هیدروکربن نقش دارد (تولید و تجزیه گلیکوژن) و در تجزیه چربی مؤثر است، امکان کسب انرژی را افزایش می‌دهد. ویتامین ب ۶ برای تولید هموگلوبین ضروری است و با مشارکت در ایجاد پادتن¬ها، مقاومت سیستم دفاعی بدن را افزایش می‌دهد.

مزایای ال – کارنتین اکستریم شات چیست؟

ال کارنیتین ۳۰۰۰ الیمپ بالاترین دوز ال کارنتین را در یک آمپول در بازار لهستان عرضه می‌کند. اثر ال- کارنتین با افزودن ویتامین ب ۶ که هماهنگی عملکرد ال – کارنتین در کسب انرژی طی فعالیت شدید جسمی را نشان می‌دهد، تقویت می‌گردد. میزان جذب ترکیب انحصاری اجزاء فرمول با استفاده از فرمول فناوری مایع بیشتر می‌شود. این کار موجب جذب فوری ال – کارنتین و ویتامین ب ۶ در جریان خون بدون وقفه معمول در قرص و کپسول می¬شود. ال – کارنتین ۳۰۰۰ نه‌تنها اثربخش است بلکه دارای رایحه گیلاس و پرتقال است که بسیار فوق‌العاده است.

یک آمپول نهایت سهولت در استفاده را عرضه می‌دارد:

– باقابلیت هضم آسان در هر زمان

– نیازی به مصرف قرص و کپسول زیاد نیست

– می‌تواند در هرزمانی مصرف شود

– حمل‌ونقل آن آسان است

این محصول شامل ۲۰ آمپول خوراکی است.

از طریق فرم زیر می‌توانید مکمل ال کارنیتین ۳۰۰۰ الیمپ را سفارش داده و از آخرین قیمت آن مطلع شوید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

[raw]
لطفا صبر کنید
[/raw]

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

فروش مکمل کافئین ایکس API در تبریز

کافئین ایکس API

کافئین ایکس API   قرص کافئین ایکس API آمریکا سری جدید مکملی مناسب برای افزایش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *