یکشنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

آلتیمیت

 Ultimate

Ultimate Nutrition مکمل‌های برند آلتیمیت برند آلتیمیت نوتریشن

برند آلتیمیت نوتریشن (Ultimate nutrition) در سال ۱۹۷۹ توسط ویکتور روبینو در آمریکا پایه‌گذاری شد. در آن زمان ویکتور یکی از وزنه‌برداران غیرحرفه‌ای در آمریکا بود. باهدف بهترین شدن در این زمینه، ویکتور می‌دانست که مکمل‌های بدن‌سازی تنها کلید اصلی برای پیشرفت عملکرد وی می‌باشند زیرا قدرت را افزایش می‌دهند و ریکاوری را سرعت می‌بخشند. مکمل‌های موجود در آن زمان ویکتور را اغنا نمی‌کرد و با توجه به اینکه او یک شیمی‌دان بود، تصمیم گرفت تا کمپانی اولتیمیت نوتریشن را بنیان‌گذاری کند. هدف ویکتور بنیان مکمل‌های باکیفیت در طی تحقیقات بسیار و باقیمت مناسب برای هرکسی بود.

 

 

از سال ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۰ کمپانی Ultimate Nutrition جز اولین کمپانی‌هایی بود که پودرهای پروتئین، قرص‌های آمینواسید، پودرهای کربوهیدرات و مدل‌های مختلف چربی سوز را داشت. از سال ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ آلتیمیت Nutrition محصولاتی فوق‌العاده مانند Sport energizer را تولید کرد که یک نوشیدنی الکترولید برای سوخت‌رسانی در ۱۰ طعم متفاوت به همراه یک بطری شیشه‌ای بود.

در اواسط ۱۹۹۰ Ultimate نوتریشن بازهم مانند قبل جز اولین کمپانی‌ها بود که محصولی بسیار پیشرفته، یعنی پودر پروتئین وی را در یک بطری به بازار ارائه داد.

 

 

امروزه هم کمپانی Ultimate آمریکا با ادامه مسیر خود همچنان محصولاتی عالی و متنوع مانند کراتین منو هیدرات، کربو پروتئین ماسل جویس، GlutaPure، پروتئین ایزوله، کرا مکس، آمینو ۲۰۰۰، اکستریم آمینو طعم دار، پمپ هورس پاور و اکنون هم هورس پاور ایکس را به بازار عرضه کرده است. مکمل هورس پاور ایکس یک مکمل قبل از تمرین با چگالی بالا است که با فرمولاسیون قوی خود باعث افزایش انرژی، استقامت، تحمل، قدرت بدنی و عضله سازی می‌شود.

متأسفانه ویکتور روبینو در سال ۲۰۰۳ در سن ۴۸ سالگی از دنیا رفت؛ اما هنوز اولتیمیت نوتریشن آمریکا به خانواده روبینو تعلق دارد و توسط این خانواده اداره می‌شود. تعهد برند آلتیمیت به دیدگاه ویکتور همچنین باقی است تا محصولاتی باکیفیت بالا در طی تحقیقات بسیار و باقیمتی مناسب به بازار جهانی ارائه دهند.

 

محصولات شرکت آلتیمیت

 

پرو استار پروتئین وی آلتیمیت

 

 ماسل جویس جدید آلتیمیت

 

هورس پاور آلتیمیت

 

 

گلوتامین خالص آلتیمیت

 

 

دیلی کامپلیت آلتیمیت 

 

گابا آلتیمیت

 

CLA آلتیمیت نوتریشن

 

کراتین مونوهیدرات آلتیمیت

 

کراتین کرامکس آلتیمیت

 

کربو پروتئین آلتیمیت

 

ال کارنیتین آلتیمیت

 

آمینو آنابولیک آلتیمیت

 

آدرنالین آلتیمیت

 

آمینو اکستریم آلتیمیت

 

آمینو گلد آلتیمیت

 

گینر ماسل جویس آلتیمیت

 

ال کارنیتین مایع آلتیمیت

 

پروتئین وی گلد آلتیمیت

 

آرژنین آلتیمیت نوتریشن

 

بولگارین تریبولوس آلتیمیت

 

 

اگر قصد آشنایی بیشتر با این مکمل رادارید می‌توانید از طریق فرم زیر با مربیان ما در ارتباط بوده و از آنها درباره نحوه مصرف، تشخیص اصل بودن مکمل و همچنین قیمت آن راهنمایی بگیرید.

 

[raw]
لطفا صبر کنید
[/raw]

 

همچنین ببینید

ماسل مدز

  ماسل مدز / MuscleMeds ماسل مدز MuscleMeds مکمل‌های ماسل مدز آمریکا شرکت ماسل مدز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *